Ѕвезди кои не ги бива во кревет: Анџелина Џоли е досадна, Парис Хилтон само лежи (ФОТО)


Славните личности се трудат интимниот живот да го задржат за себе, но ретко тоа им успева. Некој од поранешните партнери ќе се налути па ќе ги разоткрие во ...
| | веќе видена | слични

Пејачката Мараја Кери за време на својот говор на конференцијата на магазинот Variety, пред публиката направи гаф. Таа ја помеша актерката Џенифер Анистон со ...
| | веќе видена | слични

Една од најпопуларните серии "Friends" ѝ донела огромен успех и голема популарност, а за статусот холивудска ѕвезда придонеле и многу гледаните филмови во кои ...
| | веќе видена | слични

Холивудската глумица Џенифер Анистон во интервју за магазинот „Варајети“ проговори за негативното искуство со филмскиот могул Харви Вајнстин, со кого ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Џенифер Анистон соработувала со озогласениот Харви Вајнстин, во 2005-та година, а сега, 14 години подоцна откри каква непријатност доживеала кога тој ...
| | веќе видена | слични

Актерката Џенифер Анистон призна дека познатиот холивудски продуцент Харви Вајнштајн ја вознемирувал и дека ја присилувал да ги носи фустаните кои ги ...
| | веќе видена | слични

Британката Џенифер Аркјури јавно им зборувала на свои блиски пријатели за модринките што ги добила за време на сексот со британскиот премиер Борис Џонсон. Ова ...
| | веќе видена | слични

Останато

Шансите за пласман на ЕП 2020 низ квалификациите се теоретски, но Македонија има обезбедено место во полуфиналето на Лигата на нациите, лига Д, од каде што ...
сите 340 | | | веќе видена

Поранешниот заменик генерален секретар на ВМРО-ДПМНЕ и еден од предводниците на внатрепартиската иницијатива за реформи, Петар Богојески, вели дека актуелниот ...
сите 218 | | | веќе видена

– Скандалите на ДУИ се континуирани, но во македонското општество тие се заштитени како бели мечки, претходно од ВМРО, а сега од СДСМ. Сепак сметам дека крајот ...
сите 111 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска оцени дека објавениот аудио разговор на социјалната мрежа „Фејсбук“ на министерката за одбрана Радмила Шекеринска со поранешниот ...
сите 56 | | | веќе видена

Еве ги резултатите од вчерашните натпревари во Бизнис Лигата на Македонија. ЕВН со убедлива игра до победа над Пекабеско Пекабеско 1-9(0-5) ЕВН Пекабеско: ...
сите 49 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ѕвезди кои не ги бива во кревет: Анџелина Џоли е досадна, Парис Хилтон само лежи (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: