Лукаку: Ми треба тренер како Конте


2 копии

Алексис Санчез ова лето се врати во Италија во тимот на Интер во обид да си ја врати својата кариера на вистинска патека по лошата епизода во Манчестер ...
| | веќе видена | слични
2 копии
3 копии
2 копии

Легендарниот Џиџи Буфон бранеше од првата минута на вчерашниот натпревар против СПАЛ и со тоа влезе во историјата на Серија А. Имено, ова за Буфон беше вкупно ...
| | веќе видена | слични
7 копии
повеќе

Останато

Владејачката германска коалиција ЦДУ/ЦСУ смета дека патот на ЕУ останува отворен за Северна Македонија и Албанија, и покрај негативен исход од минатонеделниот ...
сите 1004 | | | веќе видена

Лидерите на најголемите политички партии денеска попладне во вила Водно ќе имаат лидерска средба, на која повика претседателот Стево Пендаровски откако земјата ...
сите 337 | | | веќе видена

Евакуацијата е дел од спогодбата со Турција постигната со посредство на Соединетите држави. Според овој договор, турските сили воведоа петдневно примирје на ...
сите 722 | | | веќе видена

Зоран Заев во немоќ го прифати предлогот на лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски за предвремени парламентарни избори напролет, наместо во октомври идната ...
сите 225 | | | веќе видена

По завршувањето на лидерската средба во Вила Водно, вчера претседателот на ДУИ Али Ахмети гостуваше во емисијата Клик плус на ТВ 21 каде изрази незадоволство ...
сите 187 | | | веќе видена

- Многу подобро ќе беше веднаш после референдумот да одеа на избори, многу повеќе ќе добиеа. Ако ги гледате сите анкети после референдумот, рејтингот на СДСМ ...
сите 15 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Лукаку: Ми треба тренер како Конте

Од:
До кого (е-маил):
Порака: