Македонските банки неприкосновени во нето приходите од камати

2 копии

Познатиот струшки хотел „Дрим“ остварува најмногу приходи на охридско струшкото крајбрежје, покажува анализата која ја направи „Фактор“. Во битката на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

„Фактор“ од достапни јавни податоци го анализираше работењето на најголемите и најпознатите хотели и угостителски ланци на охридско-струшкото крајбрежје. Во ...
| | веќе видена | слични

Делта Холдинг во сопственост на најбогатиот српски бизнисмен Мирослав Мишковиќ започна кампања за економско-финансиски развој на најисточниот крај на Србија, ...
| | веќе видена | слични

Вести во фокусот на Фактор ова утро ... Тиквеш „тимбилдинг“: Сите вработени секојдневно на гроздобер, па во канцеларија Не е изземен никој – па без оглед кој ...
| | веќе видена | слични

На гроздобер од утрото во четири часот, па на работа во канцеларијата во Скопје. Сметководители, одговорни за човечки ресурси, вработени во административниот ...
| | веќе видена | слични

Останато

Со разочарување е примена одлуката од Самитот на европските лидери во Брисел да не се отпочнат преговрите за проширување со Македонија и Албанија, во Босна и ...
сите 727 | | | веќе видена

Евакуацијата е дел од спогодбата со Турција постигната со посредство на Соединетите држави. Според овој договор, турските сили воведоа петдневно примирје на ...
сите 721 | | | веќе видена

По завршувањето на лидерската средба во Вила Водно, вчера претседателот на ДУИ Али Ахмети гостуваше во емисијата Клик плус на ТВ 21 каде изрази незадоволство ...
сите 187 | | | веќе видена

- Многу подобро ќе беше веднаш после референдумот да одеа на избори, многу повеќе ќе добиеа. Ако ги гледате сите анкети после референдумот, рејтингот на СДСМ ...
сите 15 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Македонските банки неприкосновени во нето приходите од камати

Од:
До кого (е-маил):
Порака: