(Фото) Селма Блер со потресна фотографија во борба со мултиплекс склерозата

Глумицата Селма Блер секогаш јавно зборуваше за својата борба со мултиплекс склерозата. Откако била подложна на третман останала без коса, а сега со ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Моделот и инфлуенсерка, 21-годишната Микајла Саравија има долг јазик дури 16 сантиметри, поради кој на Инстаграм ја следат дури 2 милиони луѓе, а на основа на ...
| | веќе видена | слични

Црвена ѕвезда не успеа да направи изненадување на гостувањето кај Баерн Минхен и загуби со 3:0, а спортскиот директор на Баварците, Хасан Салихамиџиќ, призна ...
| | веќе видена | слични

Илда Шаулиќ, ќерка на кралот на народната музика, Шабан Шаулиќ, кој загина на почетокот на годинава, објави емотивна песна „Солза“, која ја посвети на трагично ...
| | веќе видена | слични

Познатиот пејач Адријан Гаџа од неодамна стана сопственик на еден од најдобрите ресторани во нашиот главен град, поточно во населбата Чаир. Се разбира, тој ...
| | веќе видена | слични

Николина Ристовиќ Пишек важи за една од најубавите и најатрактивните жени во регионот, а оваа дама со специфична харизма и енергија не се срами да покаже како ...
| | веќе видена | слични

Наташа Беквалац откако се појави на музичката сцена важи за една од најзгодните и најубавите пејачки, а многумина често се прашуваат дали направила некоја ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Никакви понови факти не понудија бомбите за случајот за Мартин Нешковски, Смилковското езеро и смртта на Никола Младенов, трите клучни бомби со кои серијата ...
сите 238 | | | веќе видена

Јавниот обвинител Љубомир Јовески, вели дека во потрагата по парите од торбата „Луј Витон“, која јавноста ја виде на објавените снимки од криминалната афера ...
сите 222 | | | веќе видена

За овие хороскопски знаци се тврди дека се досадни и неиновативни во креветот. Без многу фантазија, меување пози… А најлошото од се е што мислат дека се богови ...
сите 159 | | | веќе видена

Извори во одбраната на луѓе инволвирани во предметите на СЈО тврдат дека најмалку еден од заштитените сведоци од случаите кои беа водени во сега згаснатата ...
сите 156 | | | веќе видена

 Долгорочните односи може да бидат погубни за вашата сексуална желба и задоволство. Сексуалните проблеми влијаат на една третина од младите и средовечните ...
сите 23 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(Фото) Селма Блер со потресна фотографија во борба со мултиплекс склерозата

Од:
До кого (е-маил):
Порака: