Тепачка меѓу актерите на доделување на наградите, едниот извикувал: Ќе те убијам! ФОТО

Пред две вечери во Велика Британија беше одржано доделувањето на „ТВ Чојс“ наградите после кое учесничката на реалното шоу Моран Хигинс се скарала со Кејт ...
| | веќе видена | слични

Останато

Новата учебна 2020/2021 година почнува денеска, со еден месец одложување. Настава со физичко присуство ќе следат учениците од прво до трето одделение, но и во ...
сите 354 | | | веќе видена

Во македонското судство се е можно па така и обвинето лице за кое е одредена мерка домашен притвор да бара од судот почести рочишта, но судот тоа барање да го ...
сите 218 | | | веќе видена

Во синоќешното гостување на Канал 5 телевизија, на емисијата „Само интервју“ премиерот Зоран Заев, зборувајќи за судството и за тоа дека за време на ...
сите 139 | | | веќе видена

Парламентарната група на Демократската унија за интеграција го поздравува четвртиот пакет мерки во вредност од 470 милиони евра со цел поддршка на малите и ...
сите 194 | | | веќе видена

УТРЕ ПОЧНУВА УЧЕБНАТА ГОДИНА Во услови на пандемија предизвикана од појавата и ширењето на вирусот Ковид-19, утре официјално започнува новата учебна година во ...
сите 110 | | | веќе видена

Во ЕУ се водат интензивни разговори со Бугарија за старт на преговори со Македонија, а Германија ќе направи се што може за Македонија да ги почне преговорите ...
сите 326 | | | веќе видена

Десетте прилепски дрвократци кои деновиве претепаа петмина припадници од шумската полиција од Чашка на патот Извор- Прилеп кај селото Степанци од синоќа се во ...
сите 269 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Тепачка меѓу актерите на доделување на наградите, едниот извикувал: Ќе те убијам! ФОТО

Од:
До кого (е-маил):
Порака: