Гвинет Палтроу се соблече гола, некои се згрозени од фотографијата ФОТО

Холивудската актерка Гвинет Палтроу се соблекла гола и фотографијата излезе на Инстаграм, пишува британски „Сан“. Фотографијата на целосно голата русокоса која ...
| | веќе видена | слични

„Бог те создал тебе кога мислел на бикини“ - напишал некој нејзин обожавател. Британската актерка Елизабет Лиз Харли (54) повеќе пати докажала дека има ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Американската актерка Гвинет Палтроу (46) покрена низа коментари откако на нејзината инстаграм-страница „Гоп“ објави фотографија на која позира целосно гола во ...
| | веќе видена | слични

Слика на која глумицата Гвинет Палтроу вежба јога гола на планина се појави на инстаграм-профилот на „Гоп“, компанија која е во сопственост на глумицата, ...
| | веќе видена | слични

Препознатливата русокоса, актерката Риз Витерспун, се откажала од својата руса коса поради улогата во новата серија „The Morning Show“. Фотографијата на која ...
| | веќе видена | слични

Останато

Дарко Јаневски Додека се палите како „хепо коцки“ на „бомбите“ што Фатиме Гучи и Бубе ги пуштаат во судница за „Монструм“, некако заборавате дека оние за кои ...
сите 625 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ објави список од 25 лица вработени во СЈО по линии на непотизам. Обвинителот Гаврил Бубевски во СЈО си ги вработил братучедите Ефимија и Љупчо ...
сите 389 | | | веќе видена

Македонија чекаше и не дочека Турција да ја победи Финска, што ќе значеше пласман на нашите одбојкари во осминафиналето од Европското првенство. Турција загуби ...
сите 343 | | | веќе видена

Сакаме да изградиме систем во кој пациентот ќе биде во центар и сакаме да ја подобриме комуникацијата со пациентите, да го слушнеме нивниот глас „Доста е за ...
сите 279 | | | веќе видена

Жените родени во овој знак можат да заведат кој и да посакаат, додека мажите важат за најснаодливи во кревет. Се разбира, станува збор за Биковите, кои општо ...
сите 156 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Гвинет Палтроу се соблече гола, некои се згрозени од фотографијата ФОТО

Од:
До кого (е-маил):
Порака: