Уште еден фудбалер потврди дека преговарал со Манчестер Јунајтед: Бев во контакт, но…

Манчестер Јунајтед ова лето донесе само тројца нови фудбалери, а во јавноста се почесто излегуваат информации дека „ѓаволите“ преговарале со уште можни ...
| | веќе видена | слични

Спортскиот директор на Борусија Дортмунд, Михаел Зорц откри дека имал повик од Манчестер Јунајтед. Зорц непосредно пред почетокот на вчерашниот натпревар ...
| | веќе видена | слични

Младиот напаѓач посебно има забелешка до една карактеристика во видео играта која стои зад неговото име, јавно ги прозва „ЕА Спортс“ тоа да го корегираат. ...
| | веќе видена | слични

Дали Гвардиола ќе ротира за денешното гостување кај Норвич, останува да видиме, тој има таква прилика со оглед на големата криза кај старо-новиот Премиерлигаш ...
| | веќе видена | слични

Натпреварот меѓу легендите на Манчестер Сити и поранешните ѕвезди на Премиер лигата, што наедно беше официјалното збогување на Винсент Компани од фудбалот, го ...
| | веќе видена | слични

Робин Ван Перси како легенда на Премиер лигата беше дел од вчерашниот проштален меч кој се одигра во чест на Венсан Компани, но сепак Холанѓанецот стана една ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Викендов Комисијата за заразни болести ќе одлучува дали има услови за повеќечасовно згрижување на децата во училиштата. Министерот Филипче вели добро е што се ...
сите 319 | | | веќе видена

Министерството за внатрешни работи презема стандарди полициски оперативни мерки и активности, коментираат од МВР во врска со обвинувањата кои ги упати ...
сите 144 | | | веќе видена

Се што бара Бугарија веќе е прифатено од страна на премиерот Зоран Заев, а сега остана само последниот чин односно спроведувањето на бугарските услови по ...
сите 276 | | | веќе видена

Премиерот Заев за време на посетата на Атина, освен за МИА, даде интервјуа за грчкиот весник „Та неа“ и грчката телевизија „Мега“, како и куси изјави за други ...
сите 207 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Уште еден фудбалер потврди дека преговарал со Манчестер Јунајтед: Бев во контакт, но…

Од:
До кого (е-маил):
Порака: