Михајловски: Имаме доктор за министер, за да констатира смрт на културата

2 копии

Не го познавам човеков. Секоја чест за стадото и маката што ја вложува да го одржи. Да си жив и здрав Марјан Трајчев. Ако некој го знае, ве молам да му пренесе ...
| | веќе видена | слични

Популарниот актер и член на ИК на ВМРО-ДПМНЕ вели дека Зоран Заев исполнил сè што рекле тие, односно неговите политички противници. Михајловски по средбата на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Исполни се што рековме ние, неговите политички противници. Ова го напиша актерот Тони Михајловски за Заев по лидерската средба синоќа. - Смени име, продаде ...
| | веќе видена | слични

"Да се избориме за нашата земја, во ова време, невреме, кога секој од вас чувствува и знае дека ова денес не е она за што се бореа нашите во минатото и она што ...
| | веќе видена | слични

Останато

Во четврток продолжуват преговорите на работните групи на СДСМ И ВМРО ДПМНЕ за Законот за јавно обвинителство. Ова во вечерашната Топ Тема го соопштија ...
сите 397 | | | веќе видена

Кога и да има избори победник е СДСМ и напредната, прoгресивна опција што ја предводи. Тоа го потврдуваат и анкетите. Освен одбрана на криминалците и обнова на ...
сите 255 | | | веќе видена

По само еден ден откако одбраната побара да се укине притворот за Катица Јанева гарантирајќи со нејзиниот имот, денеска стана јасно дека ОЈО бара да се ...
сите 180 | | | веќе видена

Октомври на некои знаци ќе им биде обележан со промени и нови настани. Овие три хороскопски знаци може да очекуваат подобрување во одредени сфери од животот. ...
сите 163 | | | веќе видена

-Децата не биле криминалци, туку мирни деца. Рафално се убиени и во глава се пукани, многу грозно. Овој стариот бил убиен најверојатно ради сведок“. Ова е дел ...
сите 137 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Михајловски: Имаме доктор за министер, за да констатира смрт на културата

Од:
До кого (е-маил):
Порака: