Николас Кејџ потрошил 150 милиони долари во потрага по Светиот грал

Актерот Николас Кејџ некогаш беше најплатен актер во Холивуд со богатство од околу 150 милиони долари, кои не успеа долго да ги задржи. Кејџ го потрошил своето ...
| | веќе видена | слични

Момчето Нинослав се упатило кон неверојатна авантура и за 70 дена поминало 15.000 километри. Нинослав Трајковиќ, познат по своите патувања со „југо“ стигнал до ...
| | веќе видена | слични

Останато

„Најавувам нова 4-та одлука на Владата, за секој пензионер со пензија до 15.000 денари домашна платежна картичка од 9.000 денари, за секој стечаен работник, ...
сите 264 | | | веќе видена

Србија беше на вистинскиот пат. На почетокот на годината, додека Европа го следеше со загриженост развојот во Италија, Шпанија и Франција – во Србија беше ...
сите 148 | | | веќе видена

Зоран Заев, лидерот на СДСМ, неговата сопруга Зорица, неговиот брат Вице и неговиот татко Трајче, се предложени за сведоци на судењето за случајот „Меѓународен ...
сите 131 | | | веќе видена

Ние сме носители на напредок, развојна економија, просперитетна држава, рече носителката на изборната единица 2 Сања Лукаревска од коалицијата „Можеме", која ...
сите 262 | | | веќе видена

Со вашата масовна поддршка, како и досега, ќе ја оствариме и оваа идеја, Северна Македонија да има прв премир Албанец. Убеден сум дека нема сила која ќе ја ...
сите 94 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Николас Кејџ потрошил 150 милиони долари во потрага по Светиот грал

Од:
До кого (е-маил):
Порака: