Келвин Клајн ги собра убавиците на едно место за новата кампања


По ангажирањето на слаби манекенки, познатиот бренд Келвин Клајн се сврте кон по “корпулентни“ модели. Имено, ангажирана е пејачката со корпулентни димензии ...
| | веќе видена | слични

Наоми во својата 30-годишна модна кариера, во својот животопис запишала мноштво култни модни снимања, насловни страници и ревии, но ниту еднаш не била заштитно ...
| | веќе видена | слични

Paws Up, ранчот во Монтана, служеше како одлично место за снимање на есенската кампањата на модната куќа Miu Miu, …Каде како главни актерки се се појавуваат ...
| | веќе видена | слични

Останато

Нити ќе ме исплашите, уште помалку ќе ме спречите да ја говорам вистината, кога сум чист и целосно одговорен пред целата јавност. Затоа сум секој ден пред ...
сите 264 | | | веќе видена

Kриминалната афера „Рекет“ која ги тресе темелите на важни државни институции и ја доведува под прашање, уште повеќе од досега, довербата на граѓаните во ...
сите 290 | | | веќе видена

Вчера во во 20,00 часот во СВР Скопје било пријавено дека во населбата Гоце Делчев, бил нарушен јавниот ред и мир со меѓусебна пресметка помеѓу скопјаните ...
сите 325 | | | веќе видена

Ларис Гаисер, новинарот од Словенија кој на италијанскиот медиум „Ла верита“ објави снимки за аферата „Рекет“ за Пресинг ТВ најавил „завршен удар“, но не кажал ...
сите 144 | | | веќе видена

Очигледно нестручноста на Зоран Атанасов и раководните структури во АХВ е толку голема што не го познаваат ниту Законот за ветеринарно здравје, по кој треба да ...
сите 172 | | | веќе видена

Вчерашното дерби во Премиер лигата меѓу Манчестер сити и Тотенхем, кое заврши со 2-2 , не ги задоволи навивачите ниту на двете екипи. Целта беше да се освојат ...
сите 32 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Келвин Клајн ги собра убавиците на едно место за новата кампања

Од:
До кого (е-маил):
Порака: