ЛИДИЈА ВУКИЧЕВИЌ ПО РАЗВОДОТ: “Сама си ги воспитав децата“ (ФОТО)

Српската актерка Лидија Вукиќевиќ во јули наполни 57 години и изгледа одлично, а тоа го покажува на фотографиите на социјалната мрежа Инстаграм која често ја ...
| | веќе видена | слични

Популарната екс југословенска актерка Лидија Вукичевиќ е вистинска бомба, актерката нема проблем да се соблече во секси бикини, годините дефинитивно не и можат ...
| | веќе видена | слични

Личностите од јавниот живот уживаат на разновидни дестинации ова лето, но сакаат да го покажат и своето тело на друштвените мрежи. Во тоа во предност се малку ...
| | веќе видена | слични

Останато

Претседателот на Република Северна Македонија, Стево Пендаровски, вечерва ќе присуствува и ќе се обрати на свеченото отворање на јубилејното 60-то издание на ...
сите 235 | | | веќе видена

МЛАДО МОМЧЕ ПОЧИНА ОД КОРОНАВИРУСОТ Починатиот 22 годишен пациент од Скопје е лице со Даунов синдром, примен во ГОБ „8 Септември“ во тешка општа состојба на ...
сите 663 | | | веќе видена

Собранието е веќе конституирано и тече рокот од 10 дена за доделување на мандатот за состав на Влада, вели министерката за правда во заминување Рената ...
сите 259 | | | веќе видена

Охрид, 6. август 2020 (ИНПРЕС) – Од над 30 капалишта кои ги има во регистарот на Охридското крајбрежје, само 16 се безбедни, согласно Правилникот за видот и ...
сите 139 | | | веќе видена

Во знак на благодарност за нивниот ангажман, Исламската верска заедница донираше пакети со месо од курбаните во Гостивар на медицинските сестри Албанки. ...
сите 134 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ЛИДИЈА ВУКИЧЕВИЌ ПО РАЗВОДОТ: “Сама си ги воспитав децата“ (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: