6 женски исповеди какво е состанувањето со помлади мажи

2 копии

Конечно дојде време за ролерки, мојата омилена активност во лето. Конечно падна мрак. Нема комарци, нема луѓе и нема жешко време. Но, има гранчиња на стазата. ...
| | веќе видена | слични

Отвори го пенџерчето, се задушивме ќе поцркаме! Насловот на оваа постара шеговита песна сосема одговара на она што деновиве, кога во Скопје е жешко како под ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Останато

По вчерашната пресконференција на јавните обвинители Јовески и Рускоска на која беше објаснето дека во милионскиот скандал „Рекет“ Катица Јанева била приведена ...
сите 168 | | | веќе видена

Пожар избувна попладнево во шума во селото Варвара во општина Студеничани во околината на Скопје, во правец кон селото Добри Дол, изјави за МИА командантот на ...
сите 272 | | | веќе видена

Пејачката Биба Додева веќе одамна важи за „двојничка“ на специјалната јавна обвинителка Катица Јанева. Таа во 2017 година настапи како Катица Јанева на ...
сите 284 | | | веќе видена

За време на викендов атмосферата постепено ќе се дестабилизира па така во попладневните часови и тоа во сабота само во планинските предели од државава и тоа на ...
сите 229 | | | веќе видена

Винсент Компани летово се врати во Андерлехт и тоа во необична улога како играч-тренер, сепак по само четири кола од новата сезона ќе бидат направени одредени ...
сите 53 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

6 женски исповеди какво е состанувањето со помлади мажи

Од:
До кого (е-маил):
Порака: