Еве како уште сега да штедите за следното летување за 2020

Психолозите предупредуваат дека ако мислите дека можете да го промените „лошиот дечко“ и дека љубовта може да победи се, тогаш вие сте магнет за луѓе со ...
| | веќе видена | слични

 Емоционалната интелигенција е нешто што често го занемаруваме, но е навистина важна за личниот и професионалниот успех. Колку е поголема вашата емоционална ...
| | веќе видена | слични

 Можеби веќе сте возрасни и не живеете со вашите родители. Но сигурно барем еднаш неделно ѝ се јавувате на вашата мајка за да ја прашате нешто. Сепак, вашата ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Долгови од илјадници евра има Бојан Јовановски – Боки 13, кој долго време го користел пријателството со специјалната јавна обвинителка Катица Јанева како ...
сите 157 | | | веќе видена

На прашањето: дали очекува да почнат лични дисквалификации врз неа и врз дел од обвинителите во тимот како тоа дека против Катица Јанева се водела судска ...
сите 341 | | | веќе видена

„Има, како и секаде, една одредена мала група корумпирани луѓе коишто работат тука и коишто успеваат да „бутнат“ по некој телефон. Ние вршиме редовни контроли, ...
сите 212 | | | веќе видена

Веднаш да се најде замена за притворената специјална јавна обвинителка Катица Јанева, порача денеска од Новаци премиерот Зоран Заев.Тој испрати јавна порака ...
сите 685 | | | веќе видена

Во моментов заседава општинскиот Кризен штаб во присуство на градоначалникот Константин Георгиески, со цел координација во справувањето со стихијата. Во ...
сите 321 | | | веќе видена

За Денот на нашата Армија ни пристигнаа и честитки од Кабул, Авганистан од нашите учесници во мисијата “Одлучна поддршка”. По повод празникот се одржаа ...
сите 95 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Еве како уште сега да штедите за следното летување за 2020

Од:
До кого (е-маил):
Порака: