Ирина е вистински професионалец!!


Светот го обиколија фотографии од изгладнете поларна мечка која залутала и по грешка залутала во индустрискиот град Норилск, откако поминала 1600 километри во ...
| | веќе видена | слични

Светските медиуми објавија фотографии од изгладнетата поларна мечка која залутала во рускиот индустриски град Норилск, откако поминала повеќе од 1600 километри ...
| | веќе видена | слични

Останато

Американските безбедносни служби во моментов испитуваат голем број закани упатени кон конгресмените пред најавеното продолжение на расправата во Сенатот за ...
сите 281 | | | веќе видена

Зоран Заев бесрамно од 2015-та па наваму, со години печалеше политички поени со случајот „Монструм“, рече на денешната прес конференција Бојан Стојаноски, ...
сите 171 | | | веќе видена

Во очекување на потписот на указот на Законот за попис од претседателот на државата Стево Пендаровски, лидерите на владејачките партии пред јавноста ја ...
сите 90 | | | веќе видена

Американскиот претседател Џо Бајден денеска изјави дека бројот на американски жртви од коронавирусот следниот месец најверојатно ќе достигне 500.000. На настан ...
сите 126 | | | веќе видена

Зошто наместо Владата, викендов членовите на македонскиот дел од заедничката македонско-бугарска комисија за прашања од историјата и за учебниците беа ...
сите 192 | | | веќе видена

Пред шест месеци беше кандидат за премиер од ДУИ која сега го предложи за функцијата.Според опозицијата станува збор за пазар со кој владејачката партија му ...
сите 121 | | | веќе видена

Поранешниот фудбалер на данската репрезентација и на премиерлигашот Ливерпул, Даниел Агер, мораше да демантира дека е приведен за време на саботните протести ...
сите 201 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ирина е вистински професионалец!!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: