Zhurnal.mk: ВЛАДАТА Е ВО ГОЛЕМА КРИЗА по конфликтот за шефот на разузнавањето

2 копии

Демократската унија за интеграција бара решение за надминување на несогласувањето со претседателот Стево Пендаровски по назначувањето на Ерол Муслиу за ...
| | веќе видена | слични
10 копии

Претседателот на државата Стево Пендарвоски денеска информира дека на долгите и конструктивни разговори со високи претставници на ДУИ биле разјаснети неколку ...
| | веќе видена | слични

Драги гледачи, уште една „среда со среќа“ во потрага по бесценетата и единствената вистина, на жешкиот „икс“ од вашата омилена дебатна емисија ќе анализираме и ...
| | веќе видена | слични

Останато

Охрид, 3. април 2020 (Inpress) – Семејството на почината 37-годишна родилка Фатиме Бајрам од Охрид обвинува дека дежурните гинеколози од охридската болница не ...
сите 262 | | | веќе видена

Министерството за здравство како невистинити ги оцени информациите што ги сподели во интервју за Канал 5 телевизија претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан ...
сите 162 | | | веќе видена

Новиот објект за хирургија во Охрид ќе функционира како болница за заразени од коронавирус, а во Куманово ќе се прави стручна проценка дали да се воведе ...
сите 288 | | | веќе видена

Министерството за здравство објави денеска дека вкупниот број на позитивни велешани на коронавирусот изнесува осум. Според оваа евиденција во изминатите 24 ...
сите 209 | | | веќе видена

Властите во Италија соопштија дека во последните 24 часа регистрирани се 766 смртни случаи од коронавирусот.Покрај тоа, евидентирани се и 4.585 новозаразени, ...
сите 603 | | | веќе видена

Адмиралот Џејмс Фого, командант на Здружената команда на НАТО во Неапол, и посака добредојде на нашата земја. -Ми претставува голема чест да и посакам ...
сите 91 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Zhurnal.mk: ВЛАДАТА Е ВО ГОЛЕМА КРИЗА по конфликтот за шефот на разузнавањето

Од:
До кого (е-маил):
Порака: