Уште една позната актерка доби ѕвезда на „Булевар на славните“


Американската актерка, Ен Хатавеј, конечно ја доби својата ѕвезда на прочуениот „Булевар на славните“, во Лос Анџелес. „Навистина сум многу изненадена“, рекла ...
| | веќе видена | слични

Холивудската ѕвезда, Памела Андерсон, им се обрати на хрватските гласачи пред утрешниот изборен ден за пратеници од оваа земја во Европскиот Парламент. аа го ...
| | веќе видена | слични

Кендал Џенер, Антонио Бандерас со свршеница Никол Кимпел, Памела Андерсон, Ребел Вилсон, Патриша Аркет и Том Џонс беа меѓу славните личности кои присуствуваа ...
| | веќе видена | слични
3 копии
3 копии

Некогашната плејбој зајачица, 51-годишната Памела Андерсон, се појавила на насловната страна на чешкото издание на "Vogue", а тоа е прв пат холивудската ...
| | веќе видена | слични

Останато

Македонија не успеа да ги оправда очекувањата, не успеа на ова ЕП 2020 да се пласира во втората фаза. Зошто? Кои беа причините? Еве сега кога минаа три дена од ...
сите 572 | | | веќе видена

Министерот за внатрешни работи Наќе Чулев, преку ФБ одговори на нападите од дополнителната заменичка министерка Петровска.- Во однос на денешното интервју за ...
сите 231 | | | веќе видена

Податоците за здравствената состојба на пациентите никако не смеаат да се коментираат јавно, а тоа ќе се случи во судницата, откако беше побарано на рочиштето ...
сите 270 | | | веќе видена

Претседателот на СДСМ Зоран Заев заедно со генералниот секретар Љупчо Николовски и претседателот на Комисијата за надворешни работи на СДСМ, Едмонд Адеми се ...
сите 242 | | | веќе видена

Богатата лепеза на игри е достапна за обложувачите и денес. Специјалот на Sport Life содржи два ракометни спектакли преку кои може да се дојде до добивка, ...
сите 203 | | | веќе видена

Tри вооружени лица најверојатно го извршиле грабежот во експозитурата на НЛБ банка во Ѓорче Петров. Тие го извршиле грабежот со „опел вектра“ која потоа била ...
сите 86 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Уште една позната актерка доби ѕвезда на „Булевар на славните“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: