Реми на Шкендија со Сент Пелтен, нерешено и за Академците на Пандев во Анталија


Двата македонски прволигаши, Шкендија и Академија Пандев, денеска одиграа нерешено на зимските подготовки во Анталија против Сент Пелтен, односно Сабуртало. ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Македонија ЃП ремизираше со бугарскиот второлигаш ЦСКА 1948 Софија (1-1) на пријателскиот натпревар во Аланија. „Лавовите“ одиграа квалитетен натпревар со ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Премиерот Зоран Заев денеска изјави дека никогаш не посочил оти други лица се виновни за петкратното убиство кај Смилковско езеро познато во јавноста како ...
сите 154 | | | веќе видена

На денешната 29 собраниска седница ВМРО-ДПМНЕ и Коалицијата не гласаа за законот за пописот на населението и домаќинствата, но тој беше усвоен во Собранието . ...
сите 106 | | | веќе видена

Сите снимки на поранешниот претседател Доналд Трамп и неговата администрација се избришани од Јутјуб каналот на Белата куќа. На Јутјуб каналот на Белата куќа ...
сите 92 | | | веќе видена

На 23.01.2021 во 21.50 часот при контрола во угостителски објект на подрачјето на Гази Баба од полициски службеници од Полициска станица Гази Баба констатирано ...
сите 261 | | | веќе видена

Д-р Андон ЧИБИШЕВ Пред неколку дена констатиравме дека помина една година од воведување на карантин во Вухан, градот во Кина каде за прв пат се појави корона ...
сите 511 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Реми на Шкендија со Сент Пелтен, нерешено и за Академците на Пандев во Анталија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: