Еве какво ќе биде времето до крајот на овој месец

3 копии

Студениот бран кој во моментов се наоѓа над Македонија најстуденото време ќе го донесе утре наутро. Тогаш се очекуваат околу 8 степени под нулата во градовите ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Останато

Министрите за надворешни работи на земјите-членки на Европската Унија не донесоа одлука за определување датум за почеток на преговори за Северна Македонија и ...
сите 946 | | | веќе видена

Генералниот секретар на Алијансата за Албанците и градоначалник на Општина Гостивар, Арбен Таравари смета дека оставката на заменик министерот за здравство е ...
сите 114 | | | веќе видена

Поранешниот заменик генерален секретар на ВМРО-ДПМНЕ и еден од предводниците на внатрепартиската иницијатива за реформи, Петар Богојески, вели дека актуелниот ...
сите 218 | | | веќе видена

Елиф Елмас полека прераснува во лидер на македонската фудбалска репрезентација заедно со неуништливиот Горан Пандев, а добрите настапи кои ги имаше во ...
сите 141 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска оцени дека објавениот аудио разговор на социјалната мрежа „Фејсбук“ на министерката за одбрана Радмила Шекеринска со поранешниот ...
сите 56 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Еве какво ќе биде времето до крајот на овој месец

Од:
До кого (е-маил):
Порака: