(ВИДЕО) Импресивнo! Погледнете ја руската верзија на SMART – мал, компактен и исклучително евтин!


2 копии

Креаторот Александар Малешев, дизајнирал модел на автомобил кој нуди оригинален ‘одговор’ на Smartоt – најмалиот градски автомобил. Земајќи ги во предвид ...
| | веќе видена | слични

Останато

Александар Николоски, Потпретседател на ВМРО-ДПМНЕ во своето гостување во вестите на Канал 5 зборуваше за протестите кои ВМРО-ДПМНЕ ги организира поради ...
сите 266 | | | веќе видена

Денеска преку закажана аукција на државни записи Владата на Заев ќе ги задолжи граѓаните за нови 42 милиони евра наменети за враќање на стари долгови, додека ...
сите 316 | | | веќе видена

Денеска во Битола се регистрирани 4 нови случаи на Ковид 19, а нема оздравени пациенти во статистиката на Институтот за јавно здравје. Од градовите од регионот ...
сите 586 | | | веќе видена

Не се знае колку јавни објекти имаат неисправна инсталација за противпожарна заштита, па затоа приоритет во годинашниот план на Дирекцијата за заштита и ...
сите 132 | | | веќе видена

Реална помош или популистичка мерка ќе биде новата платежна картичка која ја најави премиерот Зоран Заев, а која треба да се додели на пензионерите со пензии ...
сите 114 | | | веќе видена

Опозициската ВМРО – ДПМНЕ денеска ќе организира протестен собир, како што најави, за поддршка на членството во ЕУ, за Македонија и за Гоце Делчев. Најавено е ...
сите 50 | | | веќе видена

Фејсбук статус на премиерот Зоран Заев: Денес е Меѓународниот ден на демократијата. Речиси три децении градиме демократски институции и вредности, постојано и ...
сите 166 | | | веќе видена

Владата ја информира јавноста дека на вчерашната 4-та седница врз основа на заклучоците на Главниот координативен кризен штаб донесе соодветни одлуки меѓу кои, ...
сите 232 | | | веќе видена

Основното јавно обвинителство Гостивар донесе Наредба за спроведување истражна постапка против едно лице за кое постои основано сомнение дека сторило кривично ...
сите 83 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(ВИДЕО) Импресивнo! Погледнете ја руската верзија на SMART – мал, компактен и исклучително евтин!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: