Героски најавува: Ова е осигурачот на бомбата, бомбата е нешто друго

Новинарот Бранко Героски во објава на Фејсбук го коментира лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски кој праша какви планови ковал Ковачевски во вилата Водно со ...
| | веќе видена | слични

Останато

Поранешниот грчки министер Коѕијас во неодамнешно интервју јасно кажа дека со Преспанскиот договор се бришат македонскиот идентитет, јазик и историја (сето ова ...
сите 509 | | | веќе видена

„Состојбата на пациентот е стабилна. Клиничката слика се поправа, тој комуницира“, соопшти преку Фејсбук болницата од Банска Бистрица во која тој лежи.Нападот ...
сите 503 | | | веќе видена

Франција го поддржи Меѓународниот кривичен суд (МКС) откако Хаг објави дека бара налози за апсење на израелскиот премиер Бенјамин Нетанјаху, неговиот министер ...
сите 406 | | | веќе видена

Денес од пладневните часови на повеќе места низ Македонија атмосферата значително ќе се дестабилизира, што значи ќе има развој на нестабилна облачност, ...
сите 272 | | | веќе видена

Мајк В. Поп Гинов кој живее во Шведска, е лицето за кое пред два дена беше објавено до МВР дека е уапсен за загрозување на сигурноста на претседателката на ...
сите 237 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Героски најавува: Ова е осигурачот на бомбата, бомбата е нешто друго

Од:
До кого (е-маил):
Порака: