Samsung Electronics е лидер на глобалниот пазар за дигитално рекламирање 15 години по ред

Samsung го утврди своето 15-годишно лидерство на пазарот со рекордна продажба на екрани за дигитално рекламирање Агенцијата за истражување Omdia ја прогласи ...
| | веќе видена | слични

Компанијата Samsung Electronics денеска за прв пат на нашиот пазар претстави нови уреди од категоријата бела техника кои се веќе достапни за купување, но и ...
| | веќе видена | слични

Со фокус на совршената поврзаност помеѓу уредите и иновативните нови производи, Samsung прикажува подобрувања кои ги носи во животниот стил на купувачите ...
| | веќе видена | слични

Останато

Претседателот на словачкиот парламент Љубош Блага изјави дека убиецот на премиерот на земјата Роберт Фицо, 71-годишниот Јурај Цинтула, е проукраински и ги ...
сите 493 | | | веќе видена

Градоначалникот на Гостивар, Арбен Таравари нема решено дали ќе биде во идниот владин состав како министер. Тој потврди дека дел од пишувањата на некои медиуми ...
сите 182 | | | веќе видена

Рафа е местото каде што повеќе од милион раселени Палестинци побараа засолниште од израелските напади врз другите делови на енклавата. На сослушувањата ...
сите 145 | | | веќе видена

Откако завчера осомничениот за убиството на Вања и Панче, Љупчо Палевски-Палчо, беше спроведен до Судија на претходна постапка, а спроведувањето беше во ...
сите 283 | | | веќе видена

Маринакис уште еднаш ги повтори грчките позиции, упати критики до СИРИЗА поради инсистирањето меморандумите да бидат ратификувани во Парламентот и порача дека ...
сите 383 | | | веќе видена

Воениот кабинет на Израел му наложи на преговарачкиот тим да продолжи со напорите за да се обезбеди ослободување на заложниците, јавија израелските медиуми ...
сите 117 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Samsung Electronics е лидер на глобалниот пазар за дигитално рекламирање 15 години по ред

Од:
До кого (е-маил):
Порака: