Samsung Electronics е на врвот на глобалниот пазар на телевизори 18 години по ред

Компанијата Samsung Electronics денеска за прв пат на нашиот пазар претстави нови уреди од категоријата бела техника кои се веќе достапни за купување, но и ...
| | веќе видена | слични

Со фокус на совршената поврзаност помеѓу уредите и иновативните нови производи, Samsung прикажува подобрувања кои ги носи во животниот стил на купувачите ...
| | веќе видена | слични

Samsung го утврди своето 15-годишно лидерство на пазарот со рекордна продажба на екрани за дигитално рекламирање Агенцијата за истражување Omdia ја прогласи ...
| | веќе видена | слични

Останато

Претседателката на државата, Гордана Сиљановска – Давкова вчера на своето прво меѓународно учество на одбележувањето на ликот и делото на словенските ...
сите 185 | | | веќе видена

Неколку илјади Израелци синоќа се собраа во Тел Авив за да побараат итна владина акција за да се обезбеди ослободување на заложниците во Газа, откако армијата ...
сите 424 | | | веќе видена

Времето денеска ќе биде променливо облачно, наместа нестабилно со пороен дожд и грмежи, а локално и со услови за краткотрајно невреме. Ќе дува слаб до умерен ...
сите 278 | | | веќе видена

Откако економската директорка на Клиниката за токсикологија Бесија Иљази, минатата недела даде изјава во која рече дека „доктор Нико Беќаровски е доктор од ...
сите 92 | | | веќе видена

Министерството за здравство прати известување до Обвинителството за затворените хируршки сали во Клиничкиот центар „Мајка Тереза“, кое е примено и распоредено ...
сите 88 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Samsung Electronics е на врвот на глобалниот пазар на телевизори 18 години по ред

Од:
До кого (е-маил):
Порака: