Пиев, се дрогирав, сакав да се самоубијам: емотивна исповед на Ед Ширан во документарецот за неговиот живот


Британскиот пејач Ед Ширан (32) во емотивната најава за новиот документарен серијал „The Sum Of It All“, кој ќе се емитува на 3 мај на каналот Дизни+, зборува ...
| | веќе видена | слични

За време на нејзиниот говор на доделувањето на наградата, таа откри колку заработила за нејзината легендарна улога во филмот Основен инстинкт. "Заработив само ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Шерон Стоун го загуби својот сакан брат во февруари од ненадеен и фатален срцев удар. Братот на познатата актерка година ипол пред смртта го загуби синот ...
| | веќе видена | слични

Шерон Стоун постигна голем успех во кариерата, но нејзиниот приватен живот не беше толку сјаен. Голема трага кај неа остави прераната смрт на нејзиниот брат и ...
| | веќе видена | слични

Музичарот Ед Ширан во интервју за „Ролинг Стоун“ откри дека боледува од булимија, пореметување во исхраната. Музичарот изјавил дека бил многу оптоварен со ...
| | веќе видена | слични

Британскиот музичар Ед Ширан се отвори за својата борба со вишокот килограми во големото интервју за списанието Ролинг Стоун, откривајќи како развил ...
| | веќе видена | слични

Останато

Одлуката за формирање на работна група ја донесе Централниот одбор на партијата а со неа ќе раководи генералниот секретар Миле Зечевиќ Вардарски. Од ВМРО ДПМНЕ ...
сите 1032 | | | веќе видена

Министерот за здравство Фатмир Меџити по повод 100 дена од стапувањето на министерската функција рече дека проектот за Клиничкиот центар бил негов приоритет. ...
сите 251 | | | веќе видена

Од Центарот за управување со кризи (ЦУК) ја пренесуваат хидролошката информација од Управата за хидрометеоролошки работи (УХМР). „Под влијание на влажна и ...
сите 216 | | | веќе видена

Жената која се преврте со автомобилот на кров во тунелот кај Демир Капија, починала од здобиените повреди. Таа имала 47-години и била сама во автомобилот марка ...
сите 147 | | | веќе видена

Пентагон денеска најави дека ќе обезбеди дополнителни 2,1 милијарди долари долгорочна помош за оружје за Украина. Новиот пакет помош ќе вклучува финансирање за ...
сите 100 | | | веќе видена

РЕАКЦИИ ЗА ИЗЈАВАТА НА МЕЏИТИ Откако министерот за здравство, Фатмир Меџити изјави дека жителите на Косово ќе плаќаат исти цени како и македонските државјани, ...
сите 78 | | | веќе видена

Поранешниот американски претседател Доналд Трамп, републиканскиот кандидат за реизбор следната година, е обвинет по 37 точки од обвинението за незаконско ...
сите 65 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Пиев, се дрогирав, сакав да се самоубијам: емотивна исповед на Ед Ширан во документарецот за неговиот живот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: