Рекоа ќе играат за навивачите, а се изрезилија на теренот

Ова се што ни се случи тука во Гетеборг треба да ни биде добра лекција. Ако сме паметни ќе ја сфатиме грешката, ќе ја научиме лекцијата и во иднина ќе бележиме ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

Кривичниот суд му определи притвор на Сашо Мијалков, кој му е одреден се до започнување на издржување на казната затвор. На поранешниот помошник-министер во ...
сите 124 | | | веќе видена

Дозволата за градење на локацијата наспроти Холидеј ин на „маса“ пред градоначалникот Богдановиќ. Македонската православна црква и Зоран Антиќ чекаат на потпис ...
сите 206 | | | веќе видена

САД бара да се заштити интегритетот на системот за издавање на пасоши. Американската амбасадорка Кејт Брнз на денешната средба му потенцираше на министерот за ...
сите 185 | | | веќе видена

Во капелата на замокот Виндозр денеска ќе се одржи погребот на принцот Филип, кој самиот го испланирал до најситни детали.Кралицата Елизабета Втора ќе се ...
сите 160 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Рекоа ќе играат за навивачите, а се изрезилија на теренот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: