Во делчевско 81-годишен дедо се соблекувал пред 81-годишна баба

4 копии

Полициски службеници од Полициската станица за граничен премин Богородица вчера во 15.45 часот во реонот на с.Богородица, гевгелиско, пронашле четири лица ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии
3 копии
повеќе

Останато

Цели десет дена откако државниот обвинител Љубомир Јовески ја посочи како надлежна да го гони шефот на Финансиската полиција обвинителката Гордана Смаќовска не ...
сите 214 | | | веќе видена

Делегација на Владата на Република Северна Македонија предводена од министерката за одбрана Славјанка Петровска, во придружба на советникот за одбрана на ...
сите 166 | | | веќе видена

Јавниот обвинител Мерик Гарланд рече дека Одделот за правда поднело барање за претрес и потврда за имот во врска со рацијата на имотот на поранешниот ...
сите 98 | | | веќе видена

Сегашниот даночен систем е тотално несоодветен, а состојбата е таква што секогаш е време за реформи, вели во интервју за „Макфакс“ универзитетскиот професор ...
сите 129 | | | веќе видена

Скандалозната изјава на министерката за култура Костадиновска Стојчевска е најава за орвеловиот свет на цензура и ограничување на уметничкото творештво во ...
сите 118 | | | веќе видена

Војската на Кина успешно заврши различни воени задачи околу Тајван по речиси една недела, но ќе спроведува редовни патроли и ќе продолжи со воената обука за да ...
сите 515 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Во делчевско 81-годишен дедо се соблекувал пред 81-годишна баба

Од:
До кого (е-маил):
Порака: