Радовишанец пријавил дека внуката му е СИЛУВАНА!

3 копии

Вчера по преземени мерки и активности на СВР Тетово во содејство со Секторот за компјутерски криминал и дигитална форензика на МВР, во Полициска станица Тетово ...
| | веќе видена | слични
10 копии

Секторот за внатрешни работи Тетово во координација и содејство со Секторот за компјутерски криминал и дигитална форензика на МВР целосно расчисти два случаи ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Поради сомнение дека се автори на коментари со заканувачка содржина со кои се промовирале или поттикнувале омраза и насилство на социјаните мрежи, во ...
| | веќе видена | слични

Расчистени два случаи на поттикнување омраза и насилство преку интернет. Министерството за внатрешни работи информираше дека секторот за внатрешни работи ...
| | веќе видена | слични
5 копии
3 копии

Полициски службеници од ОВР Ресен вчера ги лишија од слобода С.К.(34) и О.Б.(47), двајцата од Ресен. Тие се сомничат дека на 07.03.2022 извршиле кривично дело ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Делегација на Владата на Република Северна Македонија предводена од министерката за одбрана Славјанка Петровска, во придружба на советникот за одбрана на ...
сите 171 | | | веќе видена

Претседателот на Украина, Володимир Зеленски ги опомена своите функционери. Тој им кажа вчера на државните, локалните и воените функционери да престанат да ...
сите 135 | | | веќе видена

Агентите на ФБИ извршија рација во неговиот имот Мар-а-Лаго на Флорида претходно оваа недела, како дел од истрагата за тоа дали тој незаконски отстранил ...
сите 144 | | | веќе видена

Цели десет дена откако државниот обвинител Љубомир Јовески ја посочи како надлежна да го гони шефот на Финансиската полиција обвинителката Гордана Смаќовска не ...
сите 127 | | | веќе видена

Петнаесет лица се соочуваат со пријави за учество во тепачка. Петнасетина лица од Гостивар и околните села за два дена се уапсени поради учество во масовна ...
сите 272 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Радовишанец пријавил дека внуката му е СИЛУВАНА!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: