Триглав осигурување живот и НЛБ банка со нов Унит линк производ

3 копии

Во случај на непосакуван настан во вашиот дом, сигурно би сакале повторно сѐ да биде како што било претходно. Осигурувањето на семејната куќа или станот ги ...
| | веќе видена | слични

Време зa читање: 3 минути Поминувањето низ рецесија за време на вашиот финансиски живот е неизбежно како смртта и даноците. Не постои економист кој може да го ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Животното осигурување кај кое парите се вложуваат во удели на инвестициски фондови („Јунит Линкд” осигурување) е висококвалитетен производ со голем потенцијал ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

Срам за демократијата, очигледно дека некој и охрабрува вака да се однесуваат, ова е чин на дивјаштво што можеше да се види вчера во комисијата за европски ...
сите 571 | | | веќе видена

-Министерката за труд и социјална политика Јована Трнечевска се појави на денешниот протест пред Министерството и ги покана на средба синдикалците, но повторно ...
сите 310 | | | веќе видена

„Расте нервозата во Белата плата, пратениците на ВМРО-ДПМНЕ во собранието по налог на Мицкоски, се обидуваат да создадат тензии и инциденти, за да го одбранат ...
сите 312 | | | веќе видена

54-годишен скопјанец е приведен поради агресивно однесување кон полициски службеници. Тој извадил и им се заканувал со пиштол.-Вчера во 06.35 часот на улица ...
сите 340 | | | веќе видена

На 27.06.2022 во 17.00 часот во Полициската станица Делчево било пријавено дека на бул.„Македонија“, патничко возило „рено меган“, сопственост на МВР, ...
сите 158 | | | веќе видена

За скандалот и кривичното дело сторено од страна на државниот секретар во Министерството за култура Валмир Азири писмено ќе ги известам мисијата на ОБСЕ, ...
сите 77 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Триглав осигурување живот и НЛБ банка со нов Унит линк производ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: