CERTIADRIA – НАШЕ, А СВЕТСКО! Како се станува регионален центар за сертифицирани IT обуки?

4 копии

Дигитализацијата овозможи коренити промени во начинот на работењето. Се зголеми индивидуалната продуктивност, се создаде нов квалитет на сработеното. Да знаеш ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Cushman& Wakefield|FORTONMKA посредуваше во процесот на реализација на трансакцијата Британската реномирана компанија Ендава која брои повеќе од 10.000 ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

-Причината поради која што се случуваат сега овие какафонични изјави лежи во тоа што планот на Социјалдемократскиот сојуз по однос на предлогот бил малку ...
сите 403 | | | веќе видена

Граѓаните ги очекува нов ценовен шок со новото покачување на електричната енергија, криминалната влада на СДСМ и ДУИ повторно удрија по џебот на граѓаните. ...
сите 282 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

CERTIADRIA – НАШЕ, А СВЕТСКО! Како се станува регионален центар за сертифицирани IT обуки?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: