Американскиот фонд Брајтон Парк инвестираше 140 милиони долари во HTEC Group

3 копии
2 копии

Останато

-Причината поради која што се случуваат сега овие какафонични изјави лежи во тоа што планот на Социјалдемократскиот сојуз по однос на предлогот бил малку ...
сите 403 | | | веќе видена

Граѓаните ги очекува нов ценовен шок со новото покачување на електричната енергија, криминалната влада на СДСМ и ДУИ повторно удрија по џебот на граѓаните. ...
сите 282 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Американскиот фонд Брајтон Парк инвестираше 140 милиони долари во HTEC Group

Од:
До кого (е-маил):
Порака: