Бухова: Зечевиќ не се тестирал за ковид на 19 јануари


СДСМ се лицемерни, обвинуваат други, а токму нивната власт е виновна за над 8400 починати од Ковид, што не става на врвот по смртност во светот. Токму власта ...
| | веќе видена | слични
8 копии

Во време кога повторно има поголем број активни случаи од Ковид 19, кога лекарите и медицинскиот персонал не можат да здивнат поради состојбата со вирусот, ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Огромниот број на смртни случаи од КОВИД одат на совеста на неспособната влада на СДСМ и ДУИ. Само во текот на вчерашниот ден како последица од КОВИД ...
| | веќе видена | слични

Во период кога опозициската партија бара второто полугодие за учениците да започне со онлајн настава, со цел заштита од КОВИД, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Христијан Мицкоски повторно на дело го покажа своето лицемерие пред целата јавност.Преку ден бара наставата во второто полугодие да продолжи онлајн, лажно ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Лицемерието на ВМРО-ДПМНЕ и на Христијан Мицкоски ете го на дело. Мицкоски лицемерно бара онлајн настава а навечер во збиени редови се гоштева и ги крши ...
| | веќе видена | слични

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ уште еднаш беше снимен и фотографиран како ги прекшува мерките и протоколите за заштита од коронавирусот и покрај тоа што во сите негови ...
| | веќе видена | слични

Од видеото објавено на социјалните мрежи, Христијан Мицкоски и дел од раководството на ВМРО ДПМНЕ се веселат во црква без држење на дистанца и почитување на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

ВМРО-ДПМНЕ ги користи сите можнистите и механизмите на делување кои и стојат на располагање на опозицијата, како што се блокадите во Собранието, излегувањето ...
сите 388 | | | веќе видена

Факт се неколку работи. Прво и основно дека целкупниот процес доби на динамика како резултат на одлуката на Вселенската Патријаршија да ја прими МПЦ во ...
сите 440 | | | веќе видена

Премиерот Ковачевски оцени дека иако СОНК донесе одлука да оди во штрајк тој дијалог не беше прекинат и се потврди дека нашата држава има институции и законски ...
сите 291 | | | веќе видена

Војната во Украина влезе во 85. ден, а главна тема и натаму е судбината на заробените војници на баталјонот Азов по падот на Мариупол. Бошко Зориќ од ...
сите 232 | | | веќе видена

Изненадува изјавата на премиерот (Димитар) Ковачевски кој вели дека сите земји членки на ЕУ ја оправдувале уцената на Бугарија со историјата, а тоа оди на ...
сите 394 | | | веќе видена

Претставникот на Движењето БЕСА, Абдуш Демири, во вечерашното гостување во емисијата Патот кон на ТВ Алсат, рече дека најлоша партија од албанскиот блок во ...
сите 194 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Бухова: Зечевиќ не се тестирал за ковид на 19 јануари

Од:
До кого (е-маил):
Порака: