Дали Ковачевски курсот на Харвард го претставува како факултетска диплома?


Заевизмот продолжува тоа вчера се докажа. Димитар Ковачевски е само пиун, продолжена рака на Зоран Заев кој што сега ќе го спроведува Заевизмот. Ковачевски ги ...
| | веќе видена | слични
10 копии

Новиот претседател на СДСМ Димитар Ковачевски покрај што лажеше за курсот на Харвард, докторирал во Црна Гора додека таму амбасадор бил неговиот татко, објави ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Ковачевски да се извини зошто лажел за дипломата од Харвард, во спротивно се потврдува дека свесно сакал да манипулира. Ковачевски на својот Линкедин профил го ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Димитар Ковачевски мора да се извини за лагата за неговото образование. Ковачевски не само што ги доведува во заблуда медиумите и јавноста, туку тој гази на ...
| | веќе видена | слични

Ковачевски не само што ги доведува во заблуда медиумите и јавноста, туку тој гази на многу сомнителни штици, рече на прес конференција портпаролот на ...
| | веќе видена | слични

Ова е профилот на Димитар Ковачевски на мрежата ЛинкдИн, социјална мрежа за бизнис и вработување, на која се оставаат своите професионални биографии во потрага ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Пиунот на Заев, Ковачевски, да се извини што ја лажеше јавноста за курсот кој го претставува како диплома од Харвард. Доколку беше чесен, Ковачевски ќе ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Ковачевски да се извини што лажеше за наводната диплома од Харвард која е курс. Ковачевски лажно се претставува како студент на Харвард, велат од ВМРО-ДПМНЕ. ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Многу неславен беше почетокот на пиунот Ковачевски. Брзо пукна како меур од сапуница обидот на пропагандата на СДСМ да го прикаже како дипломец од Харвард, а ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерството за труд и социјална политика и СОНК ги потпишаа измените и дополнувањата на колективниот договор со кој се регулира исплатата на плати и ...
сите 335 | | | веќе видена

Со радост му соопштуваме на верниот народ дека од 23 до 24 мај 2022 година, во посета на Македонската Православна Црква – Охридска Архиепископија ќе престојува ...
сите 481 | | | веќе видена

Турскиот претседател Реџеп Тајип Ердоган денеска имал опсежен разговор со холандскиот премиер Марк Руте за барањата на Шведска и Финска за членство во НАТО, ...
сите 979 | | | веќе видена

Бугарскиот премиер Кирил Петков во видеообраќање го повика претседателот на државата Румен Радев да го свика Консултативниот совет за национална безбедност за ...
сите 461 | | | веќе видена

По се изгледа во јуни ќе има уште еден самит на ЕУ на кој ќе нема датум за почетокот на преговори за Македонија, а со тоа нема ни за Албанија која е во пакет ...
сите 379 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дали Ковачевски курсот на Харвард го претставува како факултетска диплома?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: