Мерцедес: Повеќе податоци од тимовите за подобар ТВ пренос

2 копии

Феноменално издание на Луис Хамилтон, кој со својот Мерцедес вчера на спринтот стартуваше последен, денешната трка за Големата награда на Бразил ја почна како ...
| | веќе видена | слични

Во крајно драматична трка за Големата награда на Бразил, Луис Хамилтон ја однесе победата престигнувајќи го Макс Ферстапен од Ред Бул на 12 круга пред крајот ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Сите очекуваа на денешниот ден што е она што ќе дојде од француското претседателство наводно како последен предлог, меѓутоа се тресеше гората, а се роди ништо. ...
сите 1270 | | | веќе видена

Морам да ја споменам онаа анкета која и американската амбасадорка ја обелодени дека довербата во судството е само 8% и неизбежно е да се спомене што им беше ...
сите 402 | | | веќе видена

Во услови на енормен раст на цената на електричната енергија на светските берзи, за заштита од ценовен шок, од 1 јули стартува тарифната реформа за пресметка ...
сите 478 | | | веќе видена

Во Мадрид се роди новиот глобален НАТО-сојуз. Путин мислеше дека ќе го подели Западот и дека времето е на негова страна. Од Мадрид доби остар демант на ...
сите 336 | | | веќе видена

Со сите мани кои ги има Бугарија има јасна национална стратегија, а клучно е прашањето за Македонија. Конзистентната бугарска политика кон Македонија, уште од ...
сите 92 | | | веќе видена

Не мислам дека лидерските средби се лек за секоја болка, ако некогаш и биле, штом има потреба и некој бара средба на лидерите на политичките партии, тоа е ...
сите 72 | | | веќе видена

Претседателот Џо Бајден рече дека одлуката на Врховниот суд со која се става крај на уставното право на абортус е „дестабилизирачка“ и дека поддржува промена ...
сите 165 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мерцедес: Повеќе податоци од тимовите за подобар ТВ пренос

Од:
До кого (е-маил):
Порака: