Смедли смета дека Ферари се подобри од Мекларен

2 копии

Иако Серхио Перез во неделата не стигна до победа на својата домашна трка во Мексико Сити, подиумот на возачот на Ред бул беше доволен за луди сцени и прослава ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Турција ќе продолжи да ја јакне својата војска за да стане најмоќна во светот, изјави претседателот на таа земја Реџеп Таип Ердоган. „Успесите во операциите во ...
сите 158 | | | веќе видена

Претседателот Стево Пендаровски за утре на пладне го свика Советот за безбедност, а на дневен ред на седницата ќе биде модифицираниот предлог на француското ...
сите 241 | | | веќе видена

Претседателот Пендаровски во рамки на Самитот на НАТО во Мадрид, учествуваше и се обрати на втората сесија на состанокот на Северноатлантскиот Совет на ниво на ...
сите 134 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Смедли смета дека Ферари се подобри од Мекларен

Од:
До кого (е-маил):
Порака: