Таткото на Перез откри емотивен разговор помеѓу Леклер и Чеко


3 копии

Мика Хакинен му понуди на Макс Верстапен совет во врска со борбата за овогодинешниот наслов која холанѓанецот ја води со Луис Хамилтон. Двајцата имаа жестока ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Турција ќе продолжи да ја јакне својата војска за да стане најмоќна во светот, изјави претседателот на таа земја Реџеп Таип Ердоган. „Успесите во операциите во ...
сите 158 | | | веќе видена

Претседателот Стево Пендаровски за утре на пладне го свика Советот за безбедност, а на дневен ред на седницата ќе биде модифицираниот предлог на француското ...
сите 241 | | | веќе видена

Претседателот Пендаровски во рамки на Самитот на НАТО во Мадрид, учествуваше и се обрати на втората сесија на состанокот на Северноатлантскиот Совет на ниво на ...
сите 134 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Таткото на Перез откри емотивен разговор помеѓу Леклер и Чеко

Од:
До кого (е-маил):
Порака: