Марјан и Ивица ќе возат нови скутери благодарение на 2win.mk

2 копии
2 копии

Полека, но сигурно, го завршуваме кругот со среќни добитници од првото коло на наградната игра ИГРАЈ БЕЗ НЕРВОЗИ И МЕРЦЕДЕС ВОЗИ на Видеолотарија Касинос ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Во новата наградна активација, ХАЛКБАНК ги повикува сите да ја отклучат својата супермоќ само со една трансакција! Добри вести за сегашните и идни корисници на ...
| | веќе видена | слични

Игор Стефановски Иџе беше домаќинот кој во име на Видеолотарија Касинос Австрија, го дочека Ратко Танески за да му ја додели освоената награда. Танески ја ...
| | веќе видена | слични
6 копии
2 копии

Со новиот месец почна и третото коло од наградната игра ИГРАЈ БЕЗ НЕРВОЗИ И „МЕРЦЕДЕС“ ВОЗИ на Видеолотарија Касинос Австрија. Тоа значи дека секој може ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Останато

Пратеникот на Алтернатива, Скендер Реџепи денеска на својот фејсбук-профил објави дека се повлекува од координатор на пратеничката група на Алтернатива/ ...
сите 651 | | | веќе видена

Со највисоки државни почести беа преземени телата на 45 македонски државјанаи кои трагично го загубија својот живот во автобуската несреќа која се случи во ...
сите 420 | | | веќе видена

Во последните 24 часа, регистрирани се 276 нови позитивни случаи на САРС КоВ-2од направени 2.720 тестирања, пријавени се вкупно 10 починати лица, пет во ...
сите 380 | | | веќе видена

Првите охрабрувачки знаци доаѓаат во однос на сериозноста на инфекција што ја предизвикува варијантата омикрон. Првите „малку охрабрувачки сигнали“ доаѓаат од ...
сите 419 | | | веќе видена

Во недостиг на ефикасни мерки за справување со економската и енергетската криза, од центарот за комуникации на СДСМ излегуваат банални соопштенија.Центарот за ...
сите 141 | | | веќе видена

Владата ги замрзна цените откако се поскапи, инфлацијата го јаде стандардот. Одлуката за замрзнување на цените е задоцнета. Замрзнувањето на цените требаше да ...
сите 254 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Марјан и Ивица ќе возат нови скутери благодарение на 2win.mk

Од:
До кого (е-маил):
Порака: