Исчезна девојка од Буковиќ

2 копии
2 копии

Од Министерството за внатрешни работи информираат дека човек ја истепал својата малолетна ќерка во семејниот дом во Карпош. „На 29.09.2021 во 00.00 часот во ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Денеска претседателот на СДСМ Зоран Заев заедно со кандидатот за градоначалник Ферат Асан и носителката на листата за советници Нежмие Саитова се обрати пред ...
сите 429 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска ја предводеше владината делегација и заедно со вицепремиерот задолжен за економски прашања Фатмир Битиќи, со министерката за труд ...
сите 206 | | | веќе видена

На полноќ заврши изборната кампања и почна изборниот молк пред Локалните избори што ќе се одржат утре.Денеска гласаат болните, немоќните и лицата со Ковид-19 и ...
сите 228 | | | веќе видена

Природен чекор е Западниот Балкан да биде дел од Европската Унија, која пак мора да покаже повеќе ентузијазам за процесот на проширување. Ако Европа сака ...
сите 196 | | | веќе видена

Сакам да се обратам до земјоделците, до работниот народ на Македонија , луѓето кои заслужуваат многу повеќе почит и повеќе поддршка од Македонија. Не и ...
сите 367 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Исчезна девојка од Буковиќ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: