СДСМ: Мицкоски може да се подготвува за нов изборен пораз

2 копии

Стефан АНДОНОВСКИ Генералниот секретаријат на Владата, на помалку од три месеци пред избори врши анкетирање за повеќе од 100 000 ЕВРА ваши пари. 100 ИЛЈАДИ ...
| | веќе видена | слични

Соопштение за јавност – реакција на изнесени ставови на Христијан Мицкоски од ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски и ВМРО-ДПМНЕ постојано се на спротивната страна од ...
| | веќе видена | слични

Останато

Граѓаните на утрешното гласање пред да го постават прстот за уредот за отпечаток, прво ќе треба да го дезинфицираат. Исто така, после секое гласање ќе треба да ...
сите 36 | | | веќе видена

Претседателот на СДСМ на денешната граѓанска трибина ‘‘Најдоброто за мојата општина ‘‘ пред арачиновци вети дека развојот на Арачиново ќе продолжи како и ...
сите 395 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска ја предводеше владината делегација и заедно со вицепремиерот задолжен за економски прашања Фатмир Битиќи, со министерката за труд ...
сите 201 | | | веќе видена

Во Хрватска, сите видови на гориво поскапеа, а дизелот ја проби границата од 11 куни (1 евро е 7,5 куни) и е најскап во последните седум години. Реагираше и ...
сите 72 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

СДСМ: Мицкоски може да се подготвува за нов изборен пораз

Од:
До кого (е-маил):
Порака: