Нелоски: Шилегов и да добие четири мандата нема ништо да направи


6 копии

Петти ден молк од обвинителството за случајот на Саша Богдановиќ. Саша Богдановиќ не само што ја злоупотребил дозволата за движење, туку свесно ги прекршил и ...
| | веќе видена | слични

Во записникот од Пазарната инспекција јасно стои дека Богдановиќ се чекирал во хотелот точно на полноќ, а снимката која ја виде цела јавност како Богдановиќ ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Лагите на Саша Богдановиќ се со кратки нозе. Според записник од Пазарната инспекција, тој се чекирал во хотелот во 12 часот, односно точно на полноќ. А, ...
| | веќе видена | слични
5 копии

-Законот важи за сите освен за функционерите на власта. Ова го кажувам затоа што господинот Богдановиќ бил излезен по 20 часот. Она што ВМРО-ДПМНЕ го кажува е ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Во “Само вистина” на Канал 5 телевизија претседателот на Градскиот комитет Скопје на ВМРО-ДПМНЕ, Владимир Нелоски изнесе документ со кој пазарниот инспекторат ...
| | веќе видена | слични

Богдановиќ се чекирал во хотел на полноќ, а снимката како седи во кафеана е по 20 часот. Што правел во меѓувреме и кој лаже, прашува во “Само вистина” на Канал ...
| | веќе видена | слични
3 копии

До каде е изградбата на кулите за смог низ Општина Центар, до каде се ветените монтажни паркинзи, до каде е новата општинска зграда, до каде е новата спортска ...
| | веќе видена | слични

Градоначалникот на општина Центар, Саша Богдановиќ во вечерашното гостување на телевизија Канал 5 негираше дека ги прекршил протоколите со неговото присуство ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Бележиме тренд на намалување на новозаразените пациенти со ковид-19, а има и значително празнење на болниците, рече министерот за здравство Венко Филипче на ...
сите 257 | | | веќе видена

Немало крвава престрелка во Ченто со убиени, туку сообраќајна незгода. Со вакво објаснување, доцна вечерва излезе МВР, а откако десетина портали објавија дека ...
сите 85 | | | веќе видена

Креативните идеи од ЕУ се последна надеж за отстранување на бугарското вето, оптимист е премиерот Зоран Заев дека во јуни Македонија ќе ги почне преговорите со ...
сите 518 | | | веќе видена

Во најсмртоносниот поединечен напад, откако на почетокот на неделава избија судири со Хамас во Газа, загинале две жени и осум деца, пренесува агенцијата АП, а ...
сите 342 | | | веќе видена

Актерката Амернис Нокишиќи -Јовановска, објави видео на Инстаграм ден по Рамазан Бајрам во кое додека таа е на фризер, двајцата вработни во фризерницата и ја ...
сите 124 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Нелоски: Шилегов и да добие четири мандата нема ништо да направи

Од:
До кого (е-маил):
Порака: