Проверете дали сте дел од FLoC експериментот на Google


Мајкрософт пушти во употреба нова опција на својот веб прелистувач Еџ, прилагодена за деца, пишува Јаху . Ова е прва ваква можност која доаѓа од поголем ...
| | веќе видена | слични

Останато

Во земјава пристигнаа уште 100.000 вакцини од кинески „Синофарм“ донација од кинеската Армија. Надлежните се надеваат дека со оваа значителна количина на ...
сите 527 | | | веќе видена

Министерот за здравство Венко Филипче денеска изјави дека барањата на Независната угостителска комора ќе бидат разгледани на состанокот на Комисијата за ...
сите 257 | | | веќе видена

Арогантната и тврдоглава министерка за образование и наука, Мила Царовска продолжува со самоволието и по протестот на родители, наставници и ученици. Мила ...
сите 360 | | | веќе видена

Не мислам дека за Македонија има попривлечна алтернатива од Европската Унија. Од друга страна, Европската Унија е сериозна околу проширувањето, но политичарите ...
сите 511 | | | веќе видена

Немало крвава престрелка во Ченто со убиени, туку сообраќајна незгода. Со вакво објаснување, доцна вечерва излезе МВР, а откако десетина портали објавија дека ...
сите 85 | | | веќе видена

Актерката Амернис Нокишиќи -Јовановска, објави видео на Инстаграм ден по Рамазан Бајрам во кое додека таа е на фризер, двајцата вработни во фризерницата и ја ...
сите 124 | | | веќе видена

Во изминатите 24 часа во ковид центрите во Скопје се хоспитализирани 17 нови пациенти поради компликации од корона вирусот. Вкупно 203 лица сомнителни и ...
сите 448 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Проверете дали сте дел од FLoC експериментот на Google

Од:
До кого (е-маил):
Порака: