Почна новата наградна игра за 2021 година на Верна програмата за лојалност, „ВЕРНА - една и единствена“

Денеска започна 6-тата по ред наградна игра на Макпетрол и Верна програмата за лојалност, „Верна - една и единствена“. Во овој тежок период на пандемија сакаме ...
| | веќе видена | слични
8 копии

Во изминатиот период, „Макпетрол“ АД, најголемиот дистрибутер на горива во државата, постојано инвестира во обнова на своите бензински станици како и изградба ...
| | веќе видена | слични

Денеска започна шестата по ред наградна игра на Макпетрол и Верна програмата за лојалност, „Верна – една и единствена“, соопшти компанијата. Како и во ...
| | веќе видена | слични

Останато

Генералниот секретар на ВМРО-ДПМНЕ Ѓорѓија Сајкоски на денешната прес-конференција истакна дека аферата „Мафија“ покажува силна вмешаност на највисоките ...
сите 345 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски на својот фејсбук профил напиша: Во екот на најголемата афера во македонската историја, СДСМ, два дена по ред, ...
сите 15 | | | веќе видена

Расте нервозата во белиот дворец откако Христијан Мицкоски повторно, по којзнае кој пат не успеа да го одбрани криминалот. Ниеден обид на ВМРО-ДПМНЕ за ...
сите 230 | | | веќе видена

Шест лица се приведени во вчерашната акција на полицијата во која беa запленети 200 килограми марихуана, во вредност од над 800.000 евра. Меѓу приведените ...
сите 119 | | | веќе видена

Во Спортскиот центар „Борис Трајковски“ се врши масовно вакцинирање со вакцината Спутник V, закажани се речиси 3000 термини. Планот е да се достигнат 7000 ...
сите 154 | | | веќе видена

Вчера во денот кога починаа 50 наши сограѓани од Ковид-19, Заев и Филипче летаа со хеликоптер. Доколку наместо за Заев и Филипче хеликоптер се пуштеше за некој ...
сите 64 | | | веќе видена

Под мотото „Да го измиеме срамот на Филипче и Заев“ денеска опозициската ВМРО-ДПМНЕ по четврти пат протестираше пред Министерството за здравство и побара ...
сите 239 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Почна новата наградна игра за 2021 година на Верна програмата за лојалност, „ВЕРНА - една и единствена“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: