Во Грција досега спроведени 725.000 вакцинации

5 копии
10 копии
3 копии

Очигледно е дека постои притисок врз здравствениот систем, особено во Атика, со кој верувам дека управуваме многу задоволително, изјави грчкиот премиер ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Албанската министерка за здравство и социјална заштита Огерта Манастирлиу, на денешната пленарана седница на законодавниот дом, најави дека до средната на овој ...
| | веќе видена | слични
6 копии
3 копии
повеќе

Останато

Дванаесет мигранти се откриени утрово во превртено возило „мерцедес“ со српски регистерски ознаки, а возачот кој се обидел да ѝ избега на полицијата бил ...
сите 97 | | | веќе видена

Каде е сега Љупчо Николовски да даде изјава и да излезе со став за најголемата афера во последните 10 години?, прашува лидерот на ВМРО ДПМНЕ Христијан ...
сите 77 | | | веќе видена

За овчарот Златко Божиновски немаше амбулантно возило за да му се спаси живот, но за забава на Зоран Заев и Венко Филипче имаше хеликоптер?!Доколку имаше ...
сите 70 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Во Грција досега спроведени 725.000 вакцинации

Од:
До кого (е-маил):
Порака: