И портпаролката на СДСМ во одбрана на Заев: Проблемите и отворените прашања треба да се решаваат храбро


И портпаролката на СДСМ, Богданка Кузеска застана во одбрана на Зоран Заев. Она што ја разликува од другите приврзаници на Заев е што таа не го брани ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Младиот Васев нека не му го држи стравот на Заев, нека одговори дали денес Заев во Софија дал понуда за прифаќање на сите бугарски барања?Заев во паника, пола ...
| | веќе видена | слични

Народот го крена гласот за предавствата на оваа власт, денес блокада на Влада, МНР и министерство за правда И денес продолжуваме со изразување на револтот ...
| | веќе видена | слични
5 копии

И денес продолжуваме со изразување на револтот против погрешните политики на владата предводена од Зоран Заев и СДСМ. Заедно со граѓаните денес пак да порачаме ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Договорот со Бугарија не е ниту за добрососедство ниту за пријателство. Барањата на Бугарија не се нови и датираат од 1878 година од Санстефанскиот договор. ...
| | веќе видена | слични

Опозициската ВМРО ДПМНЕ и денес ќе ги блокира улиците ширум државаа. Имено, тие во своето јавно соопштение уште еднаш повикаа граѓаните да го изразат револтот, ...
| | веќе видена | слични
6 копии

ВМРО-ДПМНЕ денеска од 17 до 18 часот во Скопје ќе ги блокира улиците пред Владата, МНР и Министерство за правда. - Го предупредуваме македонскиот народ, ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Заедно со граѓаните денес пак да порачаме на квинслингот Заев доста е со распродавање и понижување на државата. ВМРО-ДПМНЕ го предупредува македонскиот народ, ...
| | веќе видена | слични

Граѓаните во наредните денови будно да следат што ќе се случува и какви преговори ќе донесе Владо Бучковски со источниот сосед, ВМРО-ДПМНЕ како предводник на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Премиерот Зоран Заев денеска изјави дека никогаш не посочил оти други лица се виновни за петкратното убиство кај Смилковско езеро познато во јавноста како ...
сите 160 | | | веќе видена

Образованието е систем којшто се подготвува подолг период и реформите не се прават од денес за утре. Сега дојде времето за оваа промена со којашто фокусот на ...
сите 482 | | | веќе видена

Португалскиот министер за надворешни работи Августо Сантош Силва изјави во Европскиот парламент дека целите на неговата земја како претседавач на ЕУ во областа ...
сите 242 | | | веќе видена

Претседателот Стево Пендаровски не очекува промена на позициите на Софија кон Скопје и по изборите во Бугарија на 4 април. Шефот на државата во интервју за Тв ...
сите 176 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

И портпаролката на СДСМ во одбрана на Заев: Проблемите и отворените прашања треба да се решаваат храбро

Од:
До кого (е-маил):
Порака: