Црн биланс: 1085 новозаболени, 12 починале


8 копии
2 копии
2 копии
повеќе

Останато

Протестираме затоа што Заев ќе ја менува историјата во учебниците, за договарањето на заедничка историја со источниот сосед и тргувањето со историски личности. ...
сите 404 | | | веќе видена

Времето утре ќе биде сончево со мала до умерена облачност, по одделни котлини со утринска магла. Во југоисточните делови ќе биде претежно облачно со повремен ...
сите 227 | | | веќе видена

Бројките на новозаразени се стабилизираа, не одат ниту нагоре, но, ниту надоле. Причина за ваквата стабилизираност е тоа што огромен број од луѓето станаа ...
сите 101 | | | веќе видена

Москва денес воведе интернет-услуга за резервација на термин за вакцинирање против Ковид-19, два дена откако претседателот Владимир Путин повика на вакцинација ...
сите 486 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Црн биланс: 1085 новозаболени, 12 починале

Од:
До кого (е-маил):
Порака: