Хит танц потегот на вљубениот Талат од Преспав


 Во епизодата „Ромска убавица" во серијата Преспав рецепционерот Талат се вљуби во собарката Исаура. Неговиот танц потег слатко ги насмеа гледачите. Како Талат танцуваше од љубов:
| | веќе видена | слични

На прв поглед, сè изгледаше како и на секоја друга свадба: младата носеше убав фустан, младоженецот во одело и сите изгледаа среќни. Но, сè се промени кога почна песната „Uptown Funk“ од Бруно Марс… Сигурни сме дека овој танц долго ќе остане во паметење.
| | веќе видена | слични

Останато

Македонија не успеа да ги оправда очекувањата, не успеа на ова ЕП 2020 да се пласира во втората фаза. Зошто? Кои беа причините? Еве сега кога минаа три дена од ...
сите 425 | | | веќе видена

Министерот за внатрешни работи Наќе Чулев, преку ФБ одговори на нападите од дополнителната заменичка министерка Петровска.- Во однос на денешното интервју за ...
сите 210 | | | веќе видена

Податоците за здравствената состојба на пациентите никако не смеаат да се коментираат јавно, а тоа ќе се случи во судницата, откако беше побарано на рочиштето ...
сите 258 | | | веќе видена

Ако новата методологија се усвои набрзо – март е отворен прозорец за добивање датум вели Себастијан Малијар од Јacque Delores институтот во париз за тв 24. ...
сите 309 | | | веќе видена

Tри вооружени лица најверојатно го извршиле грабежот во експозитурата на НЛБ банка во Ѓорче Петров. Тие го извршиле грабежот со „опел вектра“ која потоа била ...
сите 88 | | | веќе видена

Реал Мадрид успеа да ја добие пресметката со Севилја со 2-1, но дуелот на „Сантијаго Бернабеу“ го одбележаа спорни моменти од кои најмногу внимание доби ...
сите 126 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Хит танц потегот на вљубениот Талат од Преспав

Од:
До кого (е-маил):
Порака: