Brabus 700 Widestar: Новиот G-Class на тешки стероиди...


Британскиот производител на спортски автомобили со кинески газда, фамозниот бренд Lotus, тајно развива електричен хипер автомобил со моторна моќност од 1.000 ...
| | веќе видена | слични

Култниот модел има поминато само 252 километри и е во совршено салонско издание – најголемиот адут е неверојатниот мотор кој што развива дури 444 коњски сили. ...
| | веќе видена | слични

Ултимативниот SUV во стилот на возилата од “Mad Max” е преработка на Jeep Wrangler Unlimited и може да се пофали со бруталниот компресорски мотор 6,2 V8 ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Недела. Некаде околу пладне. Штипското село Чардаклија пусто. Вооружени со лаптоп низ него може да се сретнат само луѓето од Државниот завод за статистика ...
сите 230 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев, по вчерашната средба со германската канцеларка Ангела Меркел, со видео преку Фејсбук се обрати до јавноста.„Вчерашната пријателска средба ...
сите 159 | | | веќе видена

- На телефон се карав многу вулгарно со моја блиска личност, и таксистот го искористил моментот да ме снима, но верувам дека не очекувал дека ќе ме сними како ...
сите 97 | | | веќе видена

Британците сметаат дека поранешниот шеф на британската дипломатија Борис Џонсон е најсоодветниот кандидат за нов лидер на владејачката Конзервативна партија, а ...
сите 113 | | | веќе видена

Симона Димковска, актерка од Куманово ја доби наградата за млад актер на 54-тиот Македонски театарски фестивал „Војдан Чернодрински“ кој од 7 јуни се одржуваше ...
сите 55 | | | веќе видена

Дали некогаш сте се запрашале дали би живееле во радиоактивната зона Чернобил која денес е целосно напуштена.За одговорот не се двоумат многумина, па веднаш ...
сите 65 | | | веќе видена

Пратеникот од редовите на ВМРО-ДПМНЕ, Влатко Ѓорчев, анализирајќи ја ситуацијата по средбата на премиерот Зоран Заев и канцеларката Ангела Меркел во Берлин, ...
сите 150 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Brabus 700 Widestar: Новиот G-Class на тешки стероиди...

Од:
До кого (е-маил):
Порака: