Страотна несреќа во Македонија заврши трагично: Починал на лице место пред очите на дете

Во текот на вчерашниот ден во 17.40 часот на автопат Велес-Куманово, кај исклучокот за Аеродром „Скопје“, се случила сообраќајна незгода помеѓу патничко возило ...
| | веќе видена | слични
3 копии
3 копии
2 копии

Две лица се повредени во сообраќајна несреќа која вчера околу 12.30 часот се случила на регионалниот пат Кичево – Македонски Брод на раскрсницата со улица ...
| | веќе видена | слични

Автомобил удрил во пешакот Б.А.(78) од Скопје и тешко го повредил, вчера во центарот на Скопје.По сообраќајната несреќа повредениот бил однесен во комплекс ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Само оние што ќе гласаат „за“ или „против“ во недела ќе учествуваат во одлуката за иднината на Македонија. Бојкотот не се калкулира никаде, порачаа вчера ...
сите 138 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Страотна несреќа во Македонија заврши трагично: Починал на лице место пред очите на дете

Од:
До кого (е-маил):
Порака: