За секое 10-то перење на автомобил, гратис секс

Управата на една локална перална за автомобили во Куала Лумпур се досетиле на навистина единствен начин како да стекнат што повеќе муштерии. Имено, во соработка со блискиот „салон за масажа“, најверните муштерии можеле да уживаат во бесплатен секс со проститутки после секое 10-то перење на автомобилот. Но за жал полицијата дознала за нелегалната работа само три месеци откако е воведена ваквата награда. На самот лице место уапсени се четири мажи кои ја организирале работата, девет млади виетнамски проститутки, и пет муштерии.
| | веќе видена | слични

Пералната за автомобили во Куала Лумпур не работела баш најдобро, па сопствениците смислиле интересен начин како да ги привлечат муштериите. Одлучиле да направат соработка со локалниот салон за масажа, кој секако не ги овозможува само тие услуги. Договорот бил дека после секое десето миење на автомобили, клиентите ќе бидат ‘услужени со масажа’. Сепак, оваа атракција не траела долго, бидејќи полицијата дознала за нивниот начин на работење, па го уапсиле сопственикот на пералната и 9 проститутки, како и пет клинети, кои уживале во наградата.
| | веќе видена | слични

Полицијата не објавила колку мажи често переле своите автомобили, но веќе пет се фатени на лице место како уживаат во наградата за лојалност! Сопствениците на една перална на автомобили во Куала Лумпур, се досетиле да доверлив начин како да ги привлекуваат муштериите. Во соработка со сериозен „салон за масажа“ најверните можеле да уживаат во бесплатен секс со проститутки, после десеттото перење на автомобилот. Понудата сепак не била со долг век, бидејќи полицијата дознала за нелегалната работа само три месеци откако е воведена ваквата награда.
| | веќе видена | слични

Автоперална во Малезија нуди интересна можност, секс после секои девет перења на вашата кола, одкако влезе во интересно партнерство со локален "салон за масажа". Очигледно, идејата за оваа награда програма произлегува од "стратешко" партнерство помеѓу автоперална и салон за масажа. Полицијата се посомневала дека овој награден фонд е фронт за нелегалните секс услуги преку проституција, и спроведе рација во просториите на салонот за масажа. За време на рациите во неколку различни и неповрзани едни на други корисници на масажи биле пронајдени картички "лојалност" кои ги дели автопералната. Самите картички сепак нудат само попуст, официјално. Сепак, според Еми Chess Фадил, тоа е само заради правната форма. - По девет перења на автомобилот, или девет печати на картичката, лојални клиенти на пералната добиваат секс со проститутка како награда. Девет виетнамски девојки кои работеле во салонот како проститутки биле уапсени и четири макроа за кои постои сомневање дека го воделе самиот ланец на поврзаност.
| | веќе видена | слични

Полицијата во Малезија ја забранила промоцијата во која една перална за автомобили, на своите постојани муштерии им нудела бесплатен секс. Необичната награда настанала како производ од партнерството помеѓу авто-пералната и еден салон за масажа. Полицијата дознала за партнерството при претресот на салонот за масажа, сместен во Куала Лумпур. Биле пронајдени неколку муштерии кои имале наградни купони добиени во авто-пералната. "За да ја освојат наградата, односно бесплатниот секс, муштериите морале да ја посетат авто-пералната одреден број на пати во исто така одреден временски период. Секое десетто миење на автомобилот носело награда - бесплатен секс", изјавува еден од полицајците кој учествувал во расчистувањето на случајот. Четири мажи се осомничени дека го воделе салонот за масажа, а девет жени од Виетнам се уапсени под сомнение дека работеле како проститутки.
| | веќе видена | слични

Една перална во Малезија склопила едно интересно „партнерство“ со тамошен „салон за масажа“ и на своите верни муштерии им нудела најслатка награда. Пералната за коли, верувајте, никогаш не била толку валкана. Претпријатието во Малезија, тврди полицијата на оваа земја, им нудело на своите клиенти бесплатен секс после девет миења на автомобилот во нивниот сервис. Наводно идејата за оваа наградна игра произлегла од „стратешкото“ партнерство помеѓу пералната и салонот за масажа. Полицијата се посомневала дека овој салон претставува параван за незаконски активности на давање сексуални услуги по пат на пруституција, па извршила рација во нивните простории. Во текот на акцијата кај неколку различни и меѓусебно неповрзани корисници на услугите и кај нивните проститутки биле пронајдени картички за „верност“ од самата перална. Тие картички, официјално нуделе само попуст. Но, како што веои Еми Шах Фадил, тоа било така само на хартија. „После девет перења на автомобилот, односно девет печати на картичката, верните ...
| | веќе видена | слични

Останато

Скопскиот градоначалник Петре Шилегов изјави дека за вчерашниот случај со евакуираните жители од ТЦ „Скопјанка“, за жал Градот нема многу законски надлежности ...
сите 150 | | | веќе видена

Зоврива револтот по грозоморното убиство на Алил Бекир, кој беше убиен и запален од полицаецот Енвер Тоска, пред една недела во прилепското село Беловодица. ...
сите 161 | | | веќе видена

Дигитални мерачи на брзина ќе бидат поставени во близината на пет средни училишта во Скопје. Овие инструменти постојано ќе ја детектираат брзината со која ...
сите 138 | | | веќе видена

Во Собранието на Република Македобија утрово беше отворена дводневна регионална конференција за дијалог на високо ниво за политичкото учество на младите и ...
сите 21 | | | веќе видена

Албански државјанин со лажна италијанска лична карта се обидел да излезе од Македонија.Како што соопшти МВР, вчера во 17:50 часот на граничниот премин „Свети ...
сите 90 | | | веќе видена

Министерот за финансии Драган Тевдовски денеска изјави дека поддржува наоѓање решение со кое ќе се овозможи пензионерите без дополнителни приходи да немаат ...
сите 76 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

За секое 10-то перење на автомобил, гратис секс

Од:
До кого (е-маил):
Порака: