Ова е вистината за Северина Којиќ: Новинарка откри непознати детали од животот на пејачката

Весна Милек, водителката на една словенска телевизија не крие дека била изненадена од искреноста на Северина Којиќ. Во интервју за РТС СЛО, Северина откри ...
| | веќе видена | слични

Поп ѕвездата Северина Којиќ повторно се најде на мета на јавноста, откако во Загреб беше уапсен маж, кој се сомничи дека украл сет голи фотографии во Хрватска. ...
| | веќе видена | слични

Сопругот на Северина, Игор Којиќ му оставил запалив предмет пред станот на поранешниот менаџер на пејачката Едвит Софтиќ, пишуваат српските медиуми. Ова е втор ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Полицијата во Хрватска го уапсила човекот кое е осомничено за нелегално крадење на неколку порно фотографии од Северина кои ги објави на интернет. Северина ...
| | веќе видена | слични

Поранешниот сопруг на Северина, Милан Поповиќ ги чека конечните информации од надлежните за да се процесира постапката против Игор Којиќ кој наводно оставил ...
| | веќе видена | слични

Останато

На четвртиот ден од пробниот попис на населението кој се одржува во 13 општини, Заводот за статистика се соочува со тecнички пpoблеми при анкетирањето со пomош ...
сите 172 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев, по вчерашната средба со германската канцеларка Ангела Меркел, со видео преку Фејсбук се обрати до јавноста.„Вчерашната пријателска средба ...
сите 159 | | | веќе видена

- На телефон се карав многу вулгарно со моја блиска личност, и таксистот го искористил моментот да ме снима, но верувам дека не очекувал дека ќе ме сними како ...
сите 80 | | | веќе видена

Довербата во процесот на проширување на ЕУ ќе настрада ако не почнат веднаш преговорите за пристапување на Северна Македонија и Албанија, изјави на ...
сите 146 | | | веќе видена

Годинава фестивалот, кој се одржуваше под мотото „Ова е наше време, време за театар“, понуди и придружна програма, како и промоции на театарска и театролошка ...
сите 53 | | | веќе видена

Успехот на најновата серија HBO, “Чернобил”, резултираше со зголемен број на туристи.Уништениот и напуштен град е се повеќе привлечен за туристите, но сега ...
сите 59 | | | веќе видена

Главните сојузници на САД ја притиснаа администрацијата на американскиот претседател Доналд Трамп да дадат поконкретни докази со кои ќе може точно да се поврзе ...
сите 111 | | | веќе видена

Близок соработник на бугарскиот вицепремиер Красимир Каракачанов вели дека сите луѓе што живеат на потегот од Охридското езеро до Несебар и Варна се ништо ...
сите 112 | | | веќе видена

Пратеникот од редовите на ВМРО-ДПМНЕ, Влатко Ѓорчев, анализирајќи ја ситуацијата по средбата на премиерот Зоран Заев и канцеларката Ангела Меркел во Берлин, ...
сите 141 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ова е вистината за Северина Којиќ: Новинарка откри непознати детали од животот на пејачката

Од:
До кого (е-маил):
Порака: