ПРЕМИЕРА: Северина го промовираше спотот за „Добредојде во клубот“

Како што најавивме синоќа – Северина го промовираше спотот за песната „Добредојде во клубот“.Пред еден месец беше промовирана песната „Узбуна“ а сега е време за една балада. Погледнете го спотот и кажете ни дали ви се допаѓа.Click here to view the video on YouTube.
| | веќе видена | слични

Излезе новиот спот на Северина, која неодамна се соблече во знак на поддршка на борбата против ракот на дојката. Нејзиниот нов спот е за песната „Добро дојдовте во клубот“. Погледнете го: Ви се допаѓа ли спотот?
| | веќе видена | слични

Видео: Северина ви посакува добредојде во клубот Во вчера промовираниот спот Добродошао у клуб, што го режира Марко Грубишиќ, хрватската пејачка повторно се појави во провокативно издание. Во спотот може да се види занесната Северина како со својот атрактивен изглед воодушевува двајца мажи.
| | веќе видена | слични

Видео беше објавенo денес(петок) во 13:30 часот . Многумина со нетрпение го чекаа денешниот ден и премиерата на спотот за песната „Добродошао у Клуб“. Погледнете:
| | веќе видена | слични

Северина денес премиерно го прикажа спотот за песната „Добродошао у клуб“, во режија на Марко Грубишиќ. Во спотот за насловната нумера на нејзиниот последен албум „Добродошао у клуб“, атрактивната пејачка заведува двајца мажи. Спотот е поставен на Фејсбук, а нејзините обожаватели се воодушевени од него.
| | веќе видена | слични

Останато

Во 23 часот и 6 минути заврши рочиштето во Кривичниот суд за „крвавиот четврток". Во судскиот процес кој траеше 13 часа последен сведочеше актуелниот директор ...
сите 205 | | | веќе видена

ДА Кристина, можат да живеат поубаво. Затоа ајде на 30 септември да избереме ЗА европска Македонија. За нашите деца, за идните генерации! #ИзлезиЗА
сите 140 | | | веќе видена

Соопштение од Центар за комуникации на ВМРО-ДПМНЕ Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски и потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Владо Мисајлоски денеска ...
сите 305 | | | веќе видена

Доколку пратениците од опозицијата одбијат да гласаат за уставни измени во согласност со Преспанскиот договор, во случај на референдумот да има цензус и ...
сите 92 | | | веќе видена

Михаил Рот, државниот министер задолжен за Европа во рамките на министерството за надворешни работи на Сојузна Република Германија, придружуван од германскиот ...
сите 44 | | | веќе видена

Успех за Овен, Бик се додворува на Близнаци, Ракот ужива со Скорпија, добри аспекти за Лав, Девица победува Риба, Терезија во љубов со Јарец, на Стрелецот ...
сите 65 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ПРЕМИЕРА: Северина го промовираше спотот за „Добредојде во клубот“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: