Познато колку точно пари СЈО потрошило во 2018-та


Поврзаноста меѓу компјутерите била со цел да не се носат материјалите и со тоа да не дојде до некакво сомневање дека тука се прават транскрипциите. Тие ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Истрагата против eкс пратеничката од ВМРО-ДПМНЕ, Силвана Бонева е во финална фаза. Истрагата за предметот на Специјалното јавно обвинителство „Друмарина“, во ...
| | веќе видена | слични

Седмиот извештај за активностите на Јавното обвинителство за гонење на кривични дела поврзани и кои произлегуваат од содржината на незаконското следење на ...
| | веќе видена | слични

Седмиот шестмесечен извештај на СЈО за периодот 15- ти септември 2018 година до 15-ти март 2019 година ги опфаќа податоците за донесени пресуди, покренати ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Специјалното јавно обвинителство денеска го објави редовниот шестмесечен извештај за својата работа и во него се вели дека во извештајниот период акцент бил ...
| | веќе видена | слични

Останато

Се додека на јавна функција се политичари кои што се сопственици, или влијателни акционери на компании, има можност за корупција и влијание на економските ...
сите 212 | | | веќе видена

Шансите за пласман на ЕП 2020 низ квалификациите се теоретски, но Македонија има обезбедено место во полуфиналето на Лигата на нациите, лига Д, од каде што ...
сите 359 | | | веќе видена

Каква одлука ќе слушне Македонија е сеуште неизвесно а така веројатно ќе остане и до крај. Пред останокот на Советот за општи работи на ЕУ во Луксембург на кој ...
сите 241 | | | веќе видена

Една од најголемите дилеми на разведените и самохрани родители е дали, како и кога да ги запознаат децата со својот нов партнер или партнерка. Притоа, ...
сите 134 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска оцени дека објавениот аудио разговор на социјалната мрежа „Фејсбук“ на министерката за одбрана Радмила Шекеринска со поранешниот ...
сите 56 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Познато колку точно пари СЈО потрошило во 2018-та

Од:
До кого (е-маил):
Порака: